Logo

Поволен плац за изградба на куќа

Број на оглас: 2282808 | Објавен на: 22.11.2016, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 390 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац на ул. Нада Михајлова
Цена по договор

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Danica