Logo

Zaden stop bmw x5 e53

Број на оглас: 2283101 | Објавен на: 02.07.2018, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X5

Tип на делови: Осветлување

Цена: 2.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zaden lev stop za bmw x5 e 53 originalen kako nov 2200 den.tel 070 213 148

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач