Logo

#KARTICI#LAGUNA MEGAN SCENIC

Број на оглас: 2283110 | Објавен на: 12.05.2018, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Novi kartici za Laguna i za megan, vrsime programiranje i repariranje na starite isto taka.
NAJEVTINO VO
MAKEDONIJA

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач