Logo

Konduri za skijanje Rossignol

Број на оглас: 2283697 | Објавен на: 27.03.2018, 00:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Prodavam konduri za skijanje Rossignol Kelia Sensor 50, zenski. Broj 38 (24.0). Koristeni mn malku, socuvani maksimalno.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач