Logo

Продавам РЕСИВЕР ,,CONAX,, за кабловска тв ...

Број на оглас: 2283906 | Објавен на: 20.03.2017, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ресиверот е со далечинско оригинално, користен е една година и е максимално сочуван и исправен ...
Одговара на мрежата ,,BLIZOO,,
ЦЕНАТА Е ЗА ПАЗАРЕЊЕ
контакт телефон ...071 317 964 Миле

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Mile Ognenovski

Потврден огласувач