Logo

BG firma

Број на оглас: 2284019 | Објавен на: 23.04.2017, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava transportna bg firma vo dobra kredibilna sostojba

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач