Logo

бенџамини и дрво на животот

Број на оглас: 2284045 | Објавен на: 23.11.2016, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Вид на оглас: Се продава


се продаваат : зелен бенџамин висина 2 метра во убава земјена украсна саксија, зелен бенџамин висина 1 метар во земјена саксија и една саксија со две стебла на дрво на животот висина 1 метар.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 зорица