Logo

Se prodava deloven objekt

Број на оглас: 2284101 | Објавен на: 20.03.2017, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava deloven objekt tocno vo centarot na gradot!! 5m kvadratni.Poveke informacii na telefon
076-466-138!!

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Nikola