Logo

itno se prodava dukan

Број на оглас: 2284203 | Објавен на: 09.12.2016, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 16 m²

Спрат: 1

Греење: Нема

Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Dukanot e vo odlicna sostojba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 dedo