Logo

RENAULT CLIO 1.5 TDCI FUL

Број на оглас: 2284239 | Објавен на: 19.01.2017, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1.850 € 1.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Clioto e vo dobra sostojba, uvezena 2016g i registrirana do 04-2017g. Od oprema poseduva:servo,abs,aerbaga,centralna brava,klima elektricni stakla,elektricni retrovizori,a test folii, maglenki, felni so dobri gumi,cede radio i dr.Cena za kes 1850e, Za zamena 2300e,

Огласи од: -

-

Желино, Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач