Logo

Sony Xperia M2 aqua

Број на оглас: 2284300 | Објавен на: 23.11.2016, 13:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: M2 Aqua

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Teloefonot raboti odlicno samo mu e skrseno stakloto sve si rabote taco si rabote

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Sony