Logo

Ford full oprema menuvam za pomalo so doplata vasa 2500 eura

Број на оглас: 2284307 | Објавен на: 20.02.2017, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam menuvam za pomalo zvoni078521252 moze i za fijat multipla

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 zzzzzzzzz