Logo

Bandazi 5x114 Renault Laguna 16ki

Број на оглас: 2284635 | Објавен на: 20.08.2017, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se za Renault Laguna 2(2002-2007) 1.9,gi davam so ventili i fabricki senzori sto go meri pritisokot !

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач