Logo

"Pearl"

Број на оглас: 2285899 | Објавен на: 27.12.2018, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


22" 12" 13"mozna e zamena

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 -restoran-

Потврден огласувач