Logo

Saab extra sostojba!!

Број на оглас: 2287198 | Објавен на: 11.01.2017, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Saab

Модел: 9-3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2.2tdi-130ks klimateonik komandi na volann so vebastoo kozaa

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач