Logo

Се издава!

Број на оглас: 2287421 | Објавен на: 25.11.2016, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се издава комплетно наместен објект наменет за ресторан .. контакт/ 078843528

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Delcho