Logo

Вработувам АВТОМЕХАНИЧАР

Број на оглас: 2287483 | Објавен на: 02.06.2018, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 36.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Пријавување во бирото е веднаш.
Платата е редовна и движи во следните рамки:
за чираци од 11000 до 13000ден
за калфи од 15000 до 18000ден.
за мајстори од 20000 до 25000ден
за вкв мајстори од 28000 до 31000ден.
- РАБ.ВРЕМЕ ОД 9 ДО 17 ЧАСОТ
- ОДЛИЧНИ УСЛОВИ ЗА РАБОТА

Сите заинтересирани од сите категории слободно закажете разговор на 075-406-308.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач