Logo

mlada krava [kravi]

Број на оглас: 2287879 | Објавен на: 12.01.2017, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


kravata e stara 4 godini otelena e pred dva meseca masko tele i pusta od 25 do 28 litri mleko dnevno molzi na lice mesto i uverise...informacii; na'072-32-02-55

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaa

Потврден огласувач