Logo

Kupuvam Honda CB 750cc

Број на оглас: 2288053 | Објавен на: 21.04.2017, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 1996

Модел: Honda CB 750cc

Километри: 0

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam Honda CB 750cc po moznost da e fofabrica sostojba {da ne e prepravan}

Огласи од: oglas

oglas

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач