Logo

FIJAT MAREA 2,5 TDI GO MENUVAM ZA KOMBE

Број на оглас: 2288193 | Објавен на: 27.04.2017, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Marea

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1.300 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


NE E REGISTRIRANO VO ISPRAVNA SOSTOJBA MOZE ZAMENA ZA KOMBE SO NOSIVOST DO1, T ILI ZA KAMIONCE STO SE VOZI SO B, KATEGORIJA DAJTE PONUDA

POZDRAV

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач