Logo

FORD FIESTA 1.4B - 2006god - NEUVEZENA

Број на оглас: 2288326 | Објавен на: 18.04.2017, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ford Fiesta 1.4 бензин со стандардна опрема:
-Радио CD
-Airbag на возач и совозач
-Подесување на волан по висина
-4летни гуми со челични бандажи и 4 зимскигуми со челични бандажи
-ABS на кочници
-Board компјутер и друго.

Колата е регистрирана цела година. Колата е купена од салонот на Mi-Da Motors од Скопје и е од прв сопственик со реални километри (може проверка каде сакате).
Info: 070 381 146
Info: 070 381 146
Info: 070 381 146
Info: 070 381 146
Info: 070 381 146

Цена по договор

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 xxx