Logo

dynacord powermate 1000-2 2x700w

Број на оглас: 2288489 | Објавен на: 19.12.2016, 04:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dynacord powermate 1000-2 2x700w.odlicna sostojba.prv sopstvenik.moze zamena za 1600-2

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач