Logo

dynacord f150 original 4 parcinja

Број на оглас: 2288645 | Објавен на: 21.10.2017, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dynacord f150 original ne kovani nepopravani ne se goreni.vo odlicna sostojba 4 parcinja samo komplet.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач