Logo

Wv golf 5 gumi

Број на оглас: 2288704 | Објавен на: 20.01.2017, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Wv gumi komplet uzvadeni od golf 5
Doneseni od ch 5x112 195 65 15
Moze i za mercedes pasira

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ismail