Logo

se prodava mazda 6 karavan

Број на оглас: 2288719 | Објавен на: 11.12.2017, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


se prodava mazda 6 karavan uvezena od svajcarija napraven e kompleten servis smeneti site filtri,kaisi.kolata e so aluminiumski bandazi dva kluca elektrika na prozor,retrovizori senzor za parkiranje.Moze zamena (prednost imaat terenski vozila)

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач