1 / 12
Звучници Сервис !
1 МКД
Цената не е фиксна
19.03.2023 13:04

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Изработка на намотки (Kapton, Nomex, Preshpan), замена на амортизери (гума, сунѓер), центратори, мембрани, капачиња, плетенки, сервис на автомобилски звучници, изработка на калеми за свртници.... Звучни кутии со високосјаен финиш .

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
078424702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам