Logo

Intel Q6600

Број на оглас: 2288731 | Објавен на: 19.01.2017, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Компјутери / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Intel® Core™2 Quad Processor Q6600
(8M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB)

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 ABS

Потврден огласувач