Logo

205/65 R15 LETNI

Број на оглас: 2288997 | Објавен на: 13.05.2018, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


- Gumite se odlicni, ne se KRIVI
- Gumite se proizvedeni 03/2013 godina.
Cenata e ekstra, trite gumi za 1500den.
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 077/687 - 040
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 077/687 - 040
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 077/687 - 040

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач