Logo

MERCEDES 200 CDI MOZE ZAMENA

Број на оглас: 2289318 | Објавен на: 28.04.2017, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 1.999 € Цената е фиксна 2.199 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


070 525 620 ZAMENA 2999 e

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 avtomobil

Потврден огласувач