Logo

Такси Услуги

Број на оглас: 2289425 | Објавен на: 19.02.2017, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


Нудиме такси услуги на кратки и долги релации низ Македонија како и во странство со луксузни возила од марката Мерцедес.

Контакт телефон: (+389) 078-414-838

Или на нашиот е-маил: slavce_jovanovski@hotmail.com
Видете повеќе на нашата веб страна: http://taksiuslugi.weebly.com
Ви посакуваме пријатен и безбеден пат!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar