Logo

Mercedes

Број на оглас: 2289504 | Објавен на: 28.03.2017, 07:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C Elegant .Poseduva full oprema.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач