Logo

Astra GTC dizel 2005 god

Број на оглас: 2289697 | Објавен на: 24.05.2017, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 3.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ful oprema odlicen motor klimaktronik alu bandasi mal potrosuvac sportska registrirana do 22 _12_-2017 god se finkcionira servisirana letni i zimsko gumi

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 v

Потврден огласувач