Logo

POLOVNI DELOVI ZA FIAT STILO 1.9 JTD 116 KS 2003 GOD

Број на оглас: 2289768 | Објавен на: 28.05.2017, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: stilo

Tип на делови: Останато

Цена: 123 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


-PRODAVAM SEKAKVI DELOVI ZA FIAT STILO 1.9JTD 116KS 2003GOD. PRAKAM PO KARGO. TEL. 078-673-015

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач