Logo

Lancia Lybra 1.9 jtd 2003

Број на оглас: 2290030 | Објавен на: 07.03.2017, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: Lybra

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Цена: 1.290 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mala potrosuvacka so full oprema:
-elektricni prozori
-elektricni retrovizori
-centralno zaklucuvanje
-klmatronik
-abs
-airbag x8
-original lieni bandazi so novi zimni gumi Michelin 195/65/R15
-kutija chardzer so 6 CD
-smeneto ulje

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач