Logo

Bmw 530d 184 PS

Број на оглас: 2290182 | Објавен на: 18.01.2017, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 530D-184ps 2001 vo odlicna sostojba.
Full oprema:
ABS
PARK SENZOR
XENON FABRICNI
SHIBER
GREACI NA SEDISTE
MEMORISKI SEDISTE
MEMORISKI VOLANT
MEMORISKI RETROVIZORI
I DRUGI..
Napraven celosen servis; Kaiss, gurtne so diskovi , ulje so.svi filterii.
Avto e praven za merak samo pali vozii mnogu stegneto..
Za info: 070810400

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 xx

Потврден огласувач