1 / 2
se prodava niva
1 €
27.03.2021 20:29

Демир Хисар

Квадратура:

2018 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva so povrsina od 2018 m2 vednas do benziskata na izlezot kon kicevo.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071587284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам