Logo

Новогодишно украсно пано - дедо мраз на санка со два ирваси

Број на оглас: 2290832 | Објавен на: 28.11.2016, 00:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


Новогодишно украсно пано со тема од новогодишните празници - дедо мраз на санка со два ирваси. Конструкцијата на паното е комплетно рачно изработено од метален профил и арматура, обоено е со црна основна боја и е заштитено од корозија. LED лентите се обвиткани во силиконско црево и се отпорни на надворешни влијанија. Работниот век на LED лентите е над 50 000 работни часа. Паното вклучува и напојување со моќност од 450W, а на целиот систем од LED ленти му се потребни 200W. Димензиите на украсот се 3 метри ширина и 1 метар висина. Видлив е од голема далечина дури и дење. Изработуваме и слични паноа по ваша желба и димензии. За повеќе информации контактирајте на e-mail или на телефон во секое време. 071363314

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Лазар Лазаров