Logo

PROCESORI INTEL CORE 2DUO

Број на оглас: 2290889 | Објавен на: 20.07.2017, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Intel Core 2duo E8400 3.00 ghz 6mb kesh - 1100 den.
Intel Core 2duo E8300 2.83 ghz 6mb kesh - 1100 den.
Intel Core 2duo E6300 2.80 ghz 2mb kesh - 900 den.
Intel Core 2duo E5700 3.00 ghz 2mb - 800 den.
Intel Core 2duo E6300 1.86 ghz 2mb 800 den.
Intel Core 2duo E6750 2.66 ghz 4mb - 1100 den.
Intel Xeon E3110 3.0 ghz 6mb - 1200 den.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач