Logo

honda rebel 250cc so mk dokumenti

Број на оглас: 2290933 | Објавен на: 22.01.2017, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Останато

Година: 1996

Модел: rebel

Километри: 10000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRAN OD : 28.12.2016 do 28.12.2017
inf:078/599-892
071/751-380

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач