Logo

SLEP SLUZBA----POMOS NA PAT ATOM NON STOP

Број на оглас: 2290998 | Објавен на: 20.06.2018, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 212.212.121 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Професионален транспорт на возила низ Скопје и цела Македонија цени најевтини секогаш на време
ВЛЕЧНА СЛУЖБА А-ТОМ ПОМОШ НА ПАТ
телефони за контакт
071 880 317
078 206 57

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 A-TOM

Потврден огласувач