Logo

Termo fasadi i moleraj

Број на оглас: 2291072 | Објавен на: 19.03.2017, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Градежништво, Архитектура

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Izrabotuvame sekakov vid na termo fasadi moleraj lepenje plocki krpenje prozori vrati se od vnatrsno ureduvanje

 Валандово

Прати Е-Маил

 Aleksandar