Logo

синџири за снег

Број на оглас: 2291136 | Објавен на: 10.02.2017, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


13- ки синџири не користени и исправни

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Љупчо