Logo

KIRBY G10

Број на оглас: 2292274 | Објавен на: 28.11.2016, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.550 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


kirby g10 kupeno 2014god seuste 2rata kesa ne e istrosena INFO NA TEL:::075 659 434

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 kirby