Logo

Pecka za parno Central 23

Број на оглас: 2292628 | Објавен на: 26.07.2017, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pecka za parno Central 23,
Koristena 2 sezoni vo odlicna sostojba

mob. 078/761-120
Dane

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 albert

Потврден огласувач