Logo

Golf Plus 1.9 TDI 105 KS

Број на оглас: 2292763 | Објавен на: 20.03.2017, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 6.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od Germanija i e kupena od prv sopstvenik
od oprema poseduva
Klima tronik
Elektricni stakla x4
ElektricnI retrevizori I tn
Kolata e registrirana do 2018 god
za poveke inf javete se na 078924093 ili 078418415

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 AUDI