Logo

Motordziski cizmi AKITO br.41-42 Моторџиски чизми

Број на оглас: 2293488 | Објавен на: 23.09.2017, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Чизми

Вид на оглас: Се продава


Чизмите се купени од Максима СКОПЈЕ оригинал AKITO КОЖЕНИ 2 пати облечени, квалитетна изработка, водоотпорни (бр 41)

ИСПРАЌАМ ПО КАРГО ВО СИТЕ ГРАДОВИ ВО МАКЕДОНИЈА!

076 312 442

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Damjan

Потврден огласувач