Logo

Stihl, husqvarna - lanec motorna pila

Број на оглас: 2293547 | Објавен на: 04.02.2018, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Lanec Oregon za stihl i husqvarna30, 32, 33, 34 zabi. Mac za stihl i husqvarna. Lanec-25 den, zab. Mac-1500 den. Pili za tocenje lanec OREGON = 80 denari

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 gorgi

Потврден огласувач