Logo

MERCEDES E270 CDI

Број на оглас: 2293665 | Објавен на: 18.01.2017, 15:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Цена: 56 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prekrasen avtomomobilcelosno servisiran so istorija od germanija vredi da se vidi pred da se kupi bilo sto

 Кратово

Прати Е-Маил

 honda civik

Потврден огласувач