1 / 2
Kupuvam Sekakov Vid Na Avtomobili Koli
111.111.111 €
25.02.2021 13:50

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Kupuvam Sekakov Vod Na Avtomobili Koli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GTG Service
Потврден огласувач
071310311
Испрати Е-маил до огласувачот