1 / 1
Kupuvam Avtomobili Od 1995 Do 2016 god
1.111.111 €
25.02.2021 13:50

Кисела Вода / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2016

Гориво:

Бензин

Километри:

65000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Kupuvam Sekakov Vid Na Vozila Od 1995 Do 2016 Godina Ne E Bitna Markata Plakam Kes So Realni Ceni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се бара од:

GTG Service
Потврден огласувач
071310311
Испрати Е-маил до огласувачот